آموزش‌های رایگان (فیلم)

آبان ۱۲, ۱۴۰۲
آموزش سیب زمینی سرخ کرده سه مرحله ا

آموزش سیب زمینی سرخ کرده سه مرحله‌ای

سیب‌زمینی سرخ‌کرده آن‌قدر محبوب و معروف هست که نیازی به توضیح در مورد این غذا نیست فقط همین را بگویم که بین فرانسه و بلژیک سال‌ها اختلاف هست که زادگاه این غذا کدام کشور است و این پرونده در سازمان ملل هم مطرح شده.
آبان ۶, ۱۴۰۲
آموزش سوپ سیر

آموزش سوپ سیر

مقدار طعم و بوی سیر در این سوپ کاملاً بستگی به نوع سیر استفاده‌شده دارد قطعاً سیر همدان قوی‌ترین بو را در میان تمام سیرهای موجود در بازار دارد ولی همیشه در دسترس نیست خیلی وقت‌ها از محصول شهرهای دیگر استفاده می‌کنیم.
آبان ۱, ۱۴۰۲
آموزش سالاد مرغ مکزیکی

آموزش سالاد مرغ مکزیکی

این غذا به دو شکل می‌تواند سرو و میل شود. سالاد و ساندویچ و از آنجایی که واقعا هر دو سبک آنقدر مناسب و جذاب هستند و نتوانستم یکی را ترجیح دهم برای همین هر دو نوع را در این آموزش پیشنهاد دادم.
مهر ۲۲, ۱۴۰۲
آموزش بابل تی

آموزش بابل‌تی

یک آموزش جداگانه ضبط کردیم و در قسمت بعدی آموزش مرواریدتاپیوکا رو خواهید دید تا دیگه نیازی به خریدن نوع آماده نداشته باشید.
مهر ۱۸, ۱۴۰۲
آموزش اسمش برگر

آموزش اسمش برگر

گوشت گوساله برای برگر مناسب تر است چون بوی کمتری نسبت به گوشت گوسفند دارد و یکی از قسمت های مناسب برای برگر راسته گوساله با چربی‌های دور آن است که حدود بیست تا سی‌ درصد وزن گوشت بهتر است که چربی باشد.
مرداد ۲, ۱۴۰۲
آموزش سالاد سیب‌زمینی

آموزش سالاد سیب‌زمینی

این غذا مثل الویه و سالاد سزار است که اسم آن سالاد است ولی می‌تواند یک وعده غذایی خیلی خوب باشد.
اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲
آموزش سس خردل

آموزش سس خردل

شما به‌راحتی می‌توانید با این روش سس خردل خالص و دست‌ساز خودتان را درست کنید و سس خردل را تا مدت‌ها در یخچال نگهداری کنید.
اسفند ۲۲, ۱۴۰۱
چیکن لالی پاپس

آموزش چیکن لالی پاپس

بال مرغ به خاطر بافت کاملاً نرم و ماهیچه‌ای غذای بسیار خوشمزه‌ای است ولی به خاطر وجود دو‌ استخوان در میان آن معمولاً خوردن آن کمی سخت‌تر از سایر قسمت‌ها است‌.
خرداد ۲, ۱۴۰۱
آموزش پاناکوتا کاراملی

آموزش پاناکوتا کارملی

پاناکوتا یکی از دسرهای بسیار جذاب و محبوب و معروف ایتالیایی‌ها است که بر پایه خامه درست می‌شود⭐️❤️‌?برای درست کردن این دسر از Heavy Cream که نوعی خامه رقیق است استفاده می‌شود که خودتان هم می‌توانید با ترکیب شیر و خامه آن را درست کنید.
فروردین ۲۱, ۱۴۰۱
آموزش سالاد استیک

آموزش سالاد استیک

سالاد استیک را می‌توانید به‌عنوان یک وعده غذایی کامل استفاده کنید.? در این سالاد از برش‌های نازک راسته گوساله استفاده می‌کنم. راسته گوساله نسبت به تمام قسمت‌های گوساله کمترین بو را دارد و به همین دلیل جایگاه بسیار ویژه‌ای در سبک آشپزی فرانسوی و استیک‌های ویژه آن‌ها دارد.?⭐️

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟