آموزش‌های رایگان (فیلم)

اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲
آموزش سس خردل

آموزش سس خردل

شما به‌راحتی می‌توانید با این روش سس خردل خالص و دست‌ساز خودتان را درست کنید و سس خردل را تا مدت‌ها در یخچال نگهداری کنید.
اسفند ۲۲, ۱۴۰۱
چیکن لالی پاپس

آموزش چیکن لالی پاپس

بال مرغ به خاطر بافت کاملاً نرم و ماهیچه‌ای غذای بسیار خوشمزه‌ای است ولی به خاطر وجود دو‌ استخوان در میان آن معمولاً خوردن آن کمی سخت‌تر از سایر قسمت‌ها است‌.
خرداد ۲, ۱۴۰۱
آموزش پاناکوتا کاراملی

آموزش پاناکوتا کارملی

پاناکوتا یکی از دسرهای بسیار جذاب و محبوب و معروف ایتالیایی‌ها است که بر پایه خامه درست می‌شود⭐️❤️‌?برای درست کردن این دسر از Heavy Cream که نوعی خامه رقیق است استفاده می‌شود که خودتان هم می‌توانید با ترکیب شیر و خامه آن را درست کنید.
فروردین ۲۱, ۱۴۰۱
آموزش سالاد استیک

آموزش سالاد استیک

سالاد استیک را می‌توانید به‌عنوان یک وعده غذایی کامل استفاده کنید.? در این سالاد از برش‌های نازک راسته گوساله استفاده می‌کنم. راسته گوساله نسبت به تمام قسمت‌های گوساله کمترین بو را دارد و به همین دلیل جایگاه بسیار ویژه‌ای در سبک آشپزی فرانسوی و استیک‌های ویژه آن‌ها دارد.?⭐️
اسفند ۶, ۱۴۰۰
آموزش کلوچه گردویی

آموزش کلوچه گردویی

کوکی یک نوع شیرینی است که در دسته شیرینی‌های خشک طبقه‌بندی‌شده و ذاتاً شیرینی نرمی نیست. برای همین با چای یا قهوه یا شیر خورده می‌شود. در این آموزش کوکی گردو و شکلات آموزش داده ‌شده که بر پایه همین آموزش می‌توانید انواع مختلف کوکی را با ابتکار خود درست کنید.
بهمن ۲۷, ۱۴۰۰
آموزش سالاد سزار

آموزش سالاد سزار

سالاد سزارcaesar Salad شاید معروفترین سالاد دنیا باشد که رسپی و شناسنامه کاملا مشخصی دارد. در سالاد سزار از ابتدا مرغ وجود نداشته و بعدها مرغ گریل به سالاد اضافه شده.
دی ۲۹, ۱۴۰۰
آموزش لازانیا با خمیر دست ساز

آموزش لازانیا با خمیر دست ساز

یکی از لذت‌های بزرگ در آشپزی ساخت انواع پاستا و درست کردن لازانیا با خمیر دست‌ساز است. پیشنهاد می‌کنم حتماً این لذت را تجربه کنید و بعد از آن از میل کردن محصول خوشمزه‌ای که تولید کرده‌اید لذت ببرید?❤️
دی ۸, ۱۴۰۰
آموزش میگو تمپورا

آموزش میگو تمپورا

تمپورا ، یکی از غذاهای اصیل شرق آسیا که به‌عنوان استریت‌فود در بسیاری از خیابان‌های شهرهای شرق آسیا فروخته می‌شود. درست کردن این غذای اصیل و خوشمزه را به روش خیلی ساده و خانگی در این ویدئو‌ می‌توانید یاد بگیرید.
آذر ۱۵, ۱۴۰۰
آموزش کروکت سیب زمینی

آموزش کروکت سیب‌ زمینی

کروکت یکی از غذاهایی که در دسته سوخاری‌ها قرار دارد و بسیار ساده و سریع و راحت آماده می‌شود. می‌توانید کروکت‌ها را بعد از آغشته کردن به تخم‌مرغ و آرد سوخاری در فریزر نگهداری کنید و همیشه به‌صورت آماده در اختیار داشته باشید.⭐️
آذر ۲, ۱۴۰۰
آموزش قارچ پنیری

آموزش قارچ پنیری

یک پیش غذای رستورانی عالی. به راحتی و در زمان کم می‌توانید با چند عدد قارچ و کمی نعنا و پنیر این قارچ پنیری بسیار خوشمزه را درست کنید و از آن لذت ببرید.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟