آموزش‌های رایگان (فیلم)

فروردین ۱۸, ۱۴۰۰
آموزش پیاز ترش

آموزش پیاز ترش

این نوع ترشی پیاز یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای دورچین غذاها یا به‌اصطلاح ساید دیش هست👍⭐️این پیاز ترش بسیار خوش‌خوراک هست و به خاطر ترکیب طعم ترش و شیرین و شور مزه این پیاز بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است👌❤️
فروردین ۱۱, ۱۴۰۰
آموزش خورشت مرغ کاری

آموزش خورشت مرغ کاری

خورشت مرغ و کاری یک غذای هندی خوشمزه است که اتفاقاً می‌تواند مانند قورمه‌سبزی و قیمه با ذائقه ما ایرانی‌ها هماهنگی داشته باشد.
فروردین ۵, ۱۴۰۰
آموزش سالاد انار

آموزش سالاد انار

یک نوع سالاد میوه‌ای خوشمزه که با انار درست می‌شود می‌تواند تنوع جذابی در سالادهای شما ایجاد کند. سس فلفل سبز که در این سالاد استفاده‌شده در دسته فلفل‌های ملایم هست و فقط کمی سالاد شما را اسپایسی می‌کند.
اسفند ۲۷, ۱۳۹۹
آموزش سمبوسه تنوری

آموزش سمبوسه تندوری

سموسه SAMOSA که در ایران به آن سمبوسه هم گفته می‌شود غذایی است که زادگاه و اصالت آن در خاورمیانه و هندوستان است ولی در بسیاری کشورهای آفریقایی و مدیترانه و حتی چین هم با سبک‌های مختلف پخته می‌شود
اسفند ۲۰, ۱۳۹۹
آموزش کروک موسیو

آموزش ساندویچ کروک موسیو

کروک موسیو به‌عنوان ساندویچ سریع و اسنک در یک وعده غذایی می‌تواند شما را هیجان‌زده کند این غذا یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای کافه‌ها و کافه‌رستوران‌ها است.
اسفند ۱۳, ۱۳۹۹
آموزش سیب زمینی سرح کرده

آموزش سیب زمینی سرخ کرده

با این روش حرفه‌ای سیب‌زمینی رو طوری می‌پزید که از بیرون ترد و از داخل نرم است. سیب‌زمینی سرخ‌کرده یکی از همان خوراکی‌هایی است که هیچ نیازی به کپشن و توضیح و تعریف ندارد و در جدول خوراکی‌های محبوب و معروف دنیا همیشه در رتبه‌های اول بوده و هست.
اسفند ۶, ۱۳۹۹
آموزش مارمالاد پرتقال سرخ

آموزش مارمالاد پرتقال سرخ

در این مارمالاد از پرتقال سرخ استفاده‌شده که عطر و اسانس طبیعی پوست پرتقال و طعم و بوی پرتقال سرخ واقعاً این مربا را خاص و استثنایی می‌کند.
بهمن ۳۰, ۱۳۹۹
آموزش شیرینی رول دارچینی

آموزش رول دارچینی

شیرینی رول دارچینی یا سینمن‌رول یکی دیگر از شیرینیهای معروف دنیا است که پخت آن بسیار راحت و طعم و بوی آن بسیار جذاب و دوست داشتنی است.
بهمن ۲۳, ۱۳۹۹
آموزش سس قارچ

آموزش سس قارچ

دستور بسیار عالی سس قارچ که سال‌ها در رستوران دقیقاً با همین دستور پخت بهترین سس‌های قارچ را درست می‌کردیم و همیشه میهمانان رستوران در مورد ترکیب آن سؤال می‌پرسیدند.
بهمن ۱۶, ۱۳۹۹
آموزش چیز برگر

آموزش چیزبرگر

همبرگر معروف‌ترین و پرفروش‌ترین فست‌ فود در جهان هست که آمریکایی‌ها به شکل امروزی اون رو به دنیا معرفی کردند و نکته مهم اینکه در خود آمریکا در بسیاری از رستوران‌ها پیاز هم داخل گوشت استفاده نمی‌کنند و فقط گوشت چرخ‌کرده گریل کرده و روی اون پیاز گریل شده یا کارامله می‌گذارند.