دوره برتری در آشپزی

آذر ۸, ۱۴۰۱
آموزش صبحانه - املت قارچ

صبحانه – املت قارچ

املت‌ها مجموعه‌ای بسیار بزرگ و نامحدود از غذاها هستند که به خاطر وجود تخم‌مرغ در ترکیب املت این غذا تبدیل به یک گزینه ثابت در صبحانه‌ها شده است.
آذر ۸, ۱۴۰۱
آموزش صبحانه - املت اسفناج

صبحانه – املت اسفناج

املت‌ها مجموعه‌ای بسیار بزرگ و نامحدود از غذاها هستند که به خاطر وجود تخم‌مرغ در ترکیب املت این غذا تبدیل به یک گزینه ثابت در صبحانه‌ها شده است.
آذر ۸, ۱۴۰۱
آموزش صبحانه - املت سنتی ایرانی

صبحانه – املت سنتی ایرانی

املت‌ها مجموعه‌ای بسیار بزرگ و نامحدود از غذاها هستند که به خاطر وجود تخم‌مرغ در ترکیب املت این غذا تبدیل به یک گزینه ثابت در صبحانه‌ها شده است.
آبان ۳۰, ۱۴۰۱
صبحانه - چند تست آواکادو

صبحانه – چند تست آواکادو

در این آموزش چند استفاده کاربردی و جذاب آواکادو را یاد می‌گیرید و تجربه خواهید کرد که طعم دار کردن و استفاده درست از این میوه جذاب چقدر لذت‌بخش خواهد بود.
آبان ۲۷, ۱۴۰۱
صبحانه - کرپ سوزت

صبحانه – کرپ سوزت

این نوع خاص از کرپ یک صبحانه عالی و اصیل فرانسوی است که یک گزینه رستورانی و هتلی بسیار مناسب است که در خانه می‌توانید آن را درست کنید و لذت ببرید.
آبان ۲۲, ۱۴۰۱
صبحانه - پن کیک

صبحانه – پن کیک

رسپی‌های بسیار زیادی برای پنکیک در آموزش‌ها و منابع مختلف وجود دارد ولی این رسپی که در این آموزش خدمت شما داده‌شده از نظر خودم بهترین رسپی ممکن تا این لحظه است و بهترین پنکیک با طعم و شکل و رنگ و بافت واقعاً حرفه‌ای را می‌توانید با این فرمول بپزید.
آبان ۲۰, ۱۴۰۱
صبحانه - انواع تست

صبحانه – انواع تست

در این آموزش چند نوع تست ساده و بسیار خوشمزه که مناسب صبحانه یا برانچ (میان وعده بین برک‌فست و لانچ) هستند را یاد می‌گیرید.
آبان ۱۷, ۱۴۰۱
صبحانه - اتمیل

صبحانه – اوت میل

اوت میل (Oat Meal) یک سبک وعده غذایی معروف است که به ‌احتمال ‌زیاد آن را در منو یا بوفه صبحانه هتل‌ها یا برخی رستوران‌ها دیده‌اید یا میل کرده‌اید‌؛ مانند حلیم که در صبحانه ایرانی‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد.
آبان ۱۴, ۱۴۰۱
صبحانه - اگ بندیکت

صبحانه – اگ بندیکت

اگ‌بندیکت یک غذای بسیار محبوب و خوشمزه در دنیا است که یکی از آیتم‌های ویژه برای صبحانه و برانچ (وعده بین صبحانه و ناهار) محسوب می‌شود.
آبان ۱۱, ۱۴۰۱
صبحانه - رل نون و چدار

صبحانه – رل نان و چدار

در این آموزش می‌بینید که چطور با نان و پنیر می‌توانید یک نوع فینگرفود جذاب و سریع و ساده درست کنید و تنها تفاوت در شکل ارائه این نوع غذا است که هم خوردن آن را بسیار راحت می‌کند و هم شکل و فرم جذابی به نان و پنیر می‌بخشد.
آبان ۸, ۱۴۰۱
آموزش صبحانه - گرانولا

صبحانه – گرانولا

گرانولا آیتم جذاب و خوشمزه‌ای برای صبحانه است که مزایای بسیاری دارد. علاوه بر تمام خواص و انرژی بالایی که دارد غذایی بسیار خوشمزه و محبوب است که مناسب رژیم‌های غذایی مختلف بوده و در بین کودکان هم بسیار محبوب است.
آبان ۶, ۱۴۰۱
فرنچ تست

صبحانه – فرنچ تست

فرنچ‌تست قطعاً یکی از معروف‌ترین صبحانه‌های فرانسوی است که در همه سبک‌های غذایی و کشورهای مختلف و رستوران‌های مختلف محبوب و شناخته است.
آبان ۴, ۱۴۰۱
صبحانه - تخم مرغ شکم پر

صبحانه-تخم‌مرغ شکم‌پر

این غذا که نام تخم‌مرغ شکم پر را می‌توانیم روی آن بگذاریم یک نام اصلی دارد که چون در فارسی معنای خیلی معقول و منطقی ندارد از این اسم جایگزین برای آن استفاده می‌کنم.
مهر ۲۹, ۱۴۰۱
فرنی و شیربرنج

فرنی و شیربرنج

فرنی و شیر برنج دو‌ خوراکی نشاسته‌ای هستند و از آنجایی که در فرهنگ غذای ایران برنج جایگاه ویژه‌ای دارد این دو غذا هم جزو گزینه‌های محبوب ما ایرانی‌ها هستند.
مهر ۲۵, ۱۴۰۱
ماکارونی

ماکارونی

ماکارونی یک نوع اسپاگتی تغییر شکل داده‌شده و مخصوص ایران هست. این غذا مثل برنج از نشاسته‌های بسیار پرکاربرد و بسیار محبوب در فرهنگ غذای ایران است.
مهر ۲۱, ۱۴۰۱
سس پوره آواکادور

سس آواکادو

آووکادو یا آواکادو از آن دسته مواد غذایی است که خودش به‌تنهایی طعم و مزه قوی و ویژه‌ای ندارد ولی به کار بردن آن در غذاها و سس‌ها باعث خوشمزه شدن آن محصول می‌شود.
مهر ۱۶, ۱۴۰۱
سس سرکه بالزامیک

سس بالزامیک

سس بالزامیک یا وینگرت یکی دیگر از آیتم‌های شناخته‌شده و معروف در بین آشپزهای دنیا است که درواقع نوعی درسینگ است ولی تفاوت چندانی ندارد که شما آن را سس یا درسینگ بنامید.
مهر ۱۶, ۱۴۰۱
سس زرشک

سس زرشک

یک سس ترش شیرین و بسیار خاص و خوشمزه و پرکاربرد، استفاده از این سس سالاد شما را بسیار خاص و خوشمزه می‌کند.
مهر ۱۲, ۱۴۰۱
سس الهه سبز

سس الهه سبز

با درست کردن سس سبز و استفاده از آن در سالاد تجربیات جدیدی از طعم و مزه در سالادها پیدا خواهید کرد و احتمالاً این سس یکی از سس‌های کاربردی و مورد استفاده شما خواهد شد.
مهر ۱۱, ۱۴۰۱
آموزش سس مارینارا

سس مارینارا

هرچقدر که سس بشامل در آشپزی فرانسوی مهم است به همان اندازه سس مارینارا در فرهنگ غذایی ایتالیا اهمیت دارد. مارینارا کاربردهای بسیاری دارد که در آموزش به موارد اصلی کاربرد این سس اشاره شده.
به دوره برتری در آشپزی خوش آمدید، آموزش‌ها در این صفحه قرار می‌گیرند.ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟