دوره برتری در آشپزی

بهمن ۱۰, ۱۴۰۱
دسر ماست میوه ای

دسر ماست میوه ای

ماست میوه‌ای یک دسر بسیار ساده است که در کوتاه‌ترین زمان آماده می‌شود و دسر جذاب با ویتامین‌های مختلف است که در بسیاری موارد کاربرد دارد.
بهمن ۱۰, ۱۴۰۱
دسر سالاد میوه

دسر سالاد میوه

یک دسر عالی برای لذت بردن بیشتر از میوه‌ها، سالاد میوه در زمستان با ترکیب میوه‌هایی که در ایران در دسترس هستند مثل فیله پرتقال و‌ کیوی و موز و یا ترکیب سیب و کیوی و موز درست کنید.
دی ۲۸, ۱۴۰۱
آموزش دسر چیاسید

دسر چیاسید

در این آموزش سعی کردم علاوه بر یاد دادن یک دسر خوشمزه و زیبا شما را با چیاسید و نحوه مصرف و کاربرد آن آشنا کنم.
دی ۲۴, ۱۴۰۱
آموزش دسر بستنی کرانچی

دسر بستنی کرانچی

با ایده‌های خلاقانه و جدید و با استفاده از مواد اولیه ساده و در دسترس می‌توانید انواع بسیار زیادی از دسرها را درست کنید و آن‌ها را وارد دنیای دسرها کنید.
دی ۲۰, ۱۴۰۱
آموزش دو پیازه میگو

دو پیازه میگو

برای درست کردن دوپیازه میگو می‌توانید ادویه میگو را طبق ترکیب گفته‌شده خودتان بسازید و یا به‌صورت آماده ادویه ماهی و میگو را تهیه کنید.
دی ۱۶, ۱۴۰۱
آموزش بورانی

بورانی

بورانی یک خوراکی بر پایه ماست است که می‌توان به آن پیش‌غذا گفت و البته به‌عنوان یک جایگزین برای سالاد هم می‌توان بورانی را با غذا استفاده کرد.
دی ۱۰, ۱۴۰۱
آموزش خاویار گیاهی

خاویار گیاهی

بیشترین کاربرد خاویار گیاهی در تزیین بشقاب و دیزاین غذاها است. اگر دوست دارید بشقاب غذای شما بسیار جذاب باشد و بدرخشد می‌توانید با رنگ‌ها و طعم‌های مختلف خاویار گیاهی درست کنید و غذای خود را زیباتر کنید🌟
دی ۱۰, ۱۴۰۱
آموزش برنج سرخ شده

برنج سرخ‌ شده

خیلی وقت‌ها ممکن است مقداری از برنجی که برای وعده‌های غذایی می‌پزیم به‌طور کامل مصرف نشود و باقی‌مانده غذا را در یخچال بگذاریم. یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده این برنج، پخت فرایند رایس یا همان برنج سرخ‌شده است
دی ۱, ۱۴۰۱
کره طعم دار شده (کره کامپوند)

کره طعم دار شده (کره کامپوند)

شما می‌توانید با این سبک به‌راحتی انواع طعم‌ها و بوهای مختلف را در کره ایجاد کنید و برای مصارف مختلف کره‌های طعم دار شده و جذابی داشته باشید.
دی ۱, ۱۴۰۱
کره شفاف (کلاریفای)

کره شفاف (کلاریفای)

با روشی که در این آموزش یاد می‌گیرید از حالا به بعد می‌توانید در آشپزی و پخت و پز و سرخ کردن به‌جای روغن مایع از کره استفاده کنید بدون اینکه نگران سوختن کره باشید و از عطر و طعم کره برای بالا بردن عطر و طعم غذا استفاده کنید و روغنی سالم‌تر و خالص داشته باشید.
آذر ۲۶, ۱۴۰۱
آموزش روغن آروماتیک

روغن آروماتیک

یکی از مواردی که بسیار برای خودم در آشپزی مهم است و دوست دارم حتماً این راز خوشمزه را در این دوره به شما معرفی کنم اسنشیال اویل یا همان روغن طعم دار شده است.
آذر ۱۹, ۱۴۰۱
آموزش دیزی

دیزی

دیزی یکی دیگر از غذاهایی که مخصوص فرهنگ غذای ایران است و در مناطق مختلف با افزودن برخی ادویه‌ها و مواد اولیه به ترکیب اصلی تغییرات کوچکی در این غذا به وجود می‌آورند و نسخه‌های متنوعی از این غذا را ارائه می‌کنند.
آذر ۸, ۱۴۰۱
آموزش صبحانه - املت قارچ

صبحانه – املت قارچ

املت‌ها مجموعه‌ای بسیار بزرگ و نامحدود از غذاها هستند که به خاطر وجود تخم‌مرغ در ترکیب املت این غذا تبدیل به یک گزینه ثابت در صبحانه‌ها شده است.
آذر ۸, ۱۴۰۱
آموزش صبحانه - املت اسفناج

صبحانه – املت اسفناج

املت‌ها مجموعه‌ای بسیار بزرگ و نامحدود از غذاها هستند که به خاطر وجود تخم‌مرغ در ترکیب املت این غذا تبدیل به یک گزینه ثابت در صبحانه‌ها شده است.
آذر ۸, ۱۴۰۱
آموزش صبحانه - املت سنتی ایرانی

صبحانه – املت سنتی ایرانی

املت‌ها مجموعه‌ای بسیار بزرگ و نامحدود از غذاها هستند که به خاطر وجود تخم‌مرغ در ترکیب املت این غذا تبدیل به یک گزینه ثابت در صبحانه‌ها شده است.
آبان ۳۰, ۱۴۰۱
صبحانه - چند تست آواکادو

صبحانه – چند تست آواکادو

در این آموزش چند استفاده کاربردی و جذاب آواکادو را یاد می‌گیرید و تجربه خواهید کرد که طعم دار کردن و استفاده درست از این میوه جذاب چقدر لذت‌بخش خواهد بود.
آبان ۲۷, ۱۴۰۱
صبحانه - کرپ سوزت

صبحانه – کرپ سوزت

این نوع خاص از کرپ یک صبحانه عالی و اصیل فرانسوی است که یک گزینه رستورانی و هتلی بسیار مناسب است که در خانه می‌توانید آن را درست کنید و لذت ببرید.
آبان ۲۲, ۱۴۰۱
صبحانه - پن کیک

صبحانه – پن کیک

رسپی‌های بسیار زیادی برای پنکیک در آموزش‌ها و منابع مختلف وجود دارد ولی این رسپی که در این آموزش خدمت شما داده‌شده از نظر خودم بهترین رسپی ممکن تا این لحظه است و بهترین پنکیک با طعم و شکل و رنگ و بافت واقعاً حرفه‌ای را می‌توانید با این فرمول بپزید.
آبان ۲۰, ۱۴۰۱
صبحانه - انواع تست

صبحانه – انواع تست

در این آموزش چند نوع تست ساده و بسیار خوشمزه که مناسب صبحانه یا برانچ (میان وعده بین برک‌فست و لانچ) هستند را یاد می‌گیرید.
آبان ۱۷, ۱۴۰۱
صبحانه - اتمیل

صبحانه – اوت میل

اوت میل (Oat Meal) یک سبک وعده غذایی معروف است که به ‌احتمال ‌زیاد آن را در منو یا بوفه صبحانه هتل‌ها یا برخی رستوران‌ها دیده‌اید یا میل کرده‌اید‌؛ مانند حلیم که در صبحانه ایرانی‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد.
به دوره برتری در آشپزی خوش آمدید، آموزش‌ها در این صفحه قرار می‌گیرند.ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟