دوره برتری در آشپزی

آذر ۱۲, ۱۴۰۲
آموزش اردورها

اردورها

اردور ها دنیای بسیار بزرگ و متنوعی دارند و می‌توانید آن‌ها را برای پذیرایی در طول مدت مهمانی و یا دقیقاً پیش از غذا سرو کنید.
آبان ۱۸, ۱۴۰۲
پیاز چیپسی (کریسپی)

پیاز چیپسی (کریسپی)

این محصول بسیار پرکاربرد و مفید است و در بسیاری از غذاها که در آن‌ها باید پیاز را سرخ کنیم کاربرد دارد و باعث بالا رفتن سرعت آشپزی شما شده و‌ غذای شما سریع‌تر آماده خواهد شد.
آبان ۱۸, ۱۴۰۲
آموزش پیاز کارامل

پیاز کاراملی

این محصول یک نوع پیاز پخته‌شده است که طعمی بسیار قوی و تأثیرگذار در غذاها دارد و می‌توانید از آن به‌جای پیاز سرخ‌شده هم استفاده کنید و یکی از مزیت‌های بزرگ آن هم قابلیت نگهداری برای مدت طولانی در فریزر هست.
آبان ۶, ۱۴۰۲
آموزش سوفله شکلات

سوفله شکلات

این دسر مخصوص کسانی است که عاشق بو و طعم شکلات داغ هستند و از آن لذت می‌برند.
مهر ۲۵, ۱۴۰۲
آموزش پنه پستوا

پنه پستو

در ایران مهم‌ترین و معروف‌ترین پاستاها آلفردو و اسپاگتی یا همان ماکارانی هستند. اگر دقیقاً طبق آموزشی که می‌بینید پنه‌پستو را درست کنید مطمئن باشید در جدول رتبه‌ها تجدید نظر خواهید کرد.
مهر ۸, ۱۴۰۲
آموزش پاستا آرابیاتا

پاستا آرابیاتا

این پاستا که به‌اشتباه در منو رستوران‌ها و در بسیاری از آموزش‌ها عربیاتا نوشته می‌شود یک ‌پاستای اسپایسی و گیاهی است که بسیار سریع آماده می‌شود و کمی هم متفاوت با بقیه ‌پاستاهایی هست که معمولاً درست می‌کنید.
شهریور ۲۶, ۱۴۰۲
پاستا کاربونارا

پاستا کاربونارا

این پاستا مثل آلفردو درصد محبوبیت بسیار بالایی در بین مصرف‌کنندگان دارد و تقریباً کسی را ندیده‌ام که این پاستا را میل کرده باشد و نمره بالایی به آن نداده باشد.
شهریور ۲۶, ۱۴۰۲
پاستا دست ساز

پاستا دست ساز

لذت زیادی در ساختن خمیر پاستا هست و انواع شکل‌هایی که می‌توانید به وجود آورید دنیای جدیدی از این خوراکی خوشمزه ‌محبوب را پیش روی شما می‌گذارد.
شهریور ۱۶, ۱۴۰۲
پنج نوع ته دیگ

انواع ته‌دیگ

حتماً برای درست کردن ته‌دیگ سالم و درست باید یک قابلمه با تفلون سالم داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
شهریور ۱۶, ۱۴۰۲
پخت کته

پخت کته

پخت برنج به روش کته خیلی راحت و‌ سریع است به‌شرط آنکه چند نکته مهم را رعایت کنید. مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده خیس کردن برنج پیش از پخت و مقدار آب در نظر گرفته‌شده برای پخت است.
شهریور ۷, ۱۴۰۲
فیله استیک

فیله استیک

هر نکته‌ای که در این ویدیوی آموزشی می‌بینیم را می‌توانید برای انواع استیک‌ها یا کباب‌ها استفاده کنید. این نوع مرینیت را برای کباب چنجه و برگ هم می‌توانید به کار ببرید و تأثیر بینگیز آن لذت ببرید.
شهریور ۷, ۱۴۰۲
آموزش استیک کوهان گوساله

استیک کوهان

این آموزش برای دوره انتخاب کردم چون‌ برای خودم مهم هست که با آیتم‌ها و غذاهای جدیدی آشنا شوید که علاوه بالا رفتن سطح دانایی و مهارت شما باعث به روز بودن شما هم بشود.
مرداد ۲۴, ۱۴۰۲
آموزش استیک زبان گوساله

استیک زبان گوساله

زبان گوساله بافتی بسیار نرم‌تر و لطیف‌تر گوشت راسته و فیله و سایر قسمت‌های گوساله دارد و به صورت خوراک یا ساندویچ یا بشقاب استیک همیشه جذاب و محبوب است.
مرداد ۳, ۱۴۰۲
آموزش ریب آی استیک

ریب آی استیک

ریب آی همان‌طور که در ویدئو‌ گفته‌شده یک نوع کات یا برش مخصوص از قسمتی از راسته گوساله است. فقط کافی است با موادی که گفته‌شده استیک را مرینیت کنید و بعد از ۲۴ ساعت یک راسته بسیار نرم و لطیف خواهید داشت که آماده پخت است.
تیر ۲۳, ۱۴۰۲
آموزش استیک رول

استیک رول

حتماً گوشت فیله یا راسته‌ای که برای رول استیک استفاده می‌کنید را نازک برش دهید و کمی هم بکوبید تا نازک و یکنواخت باشند.
تیر ۱۳, ۱۴۰۲
آموزش استیک رک آو لمب

استیک رپ آو لمب

اگر مراحل پاک کردن راسته و دنده‌ها برایتان وقت‌گیر و سخت است می‌توانید از راسته گوسفندی بدون استخوان برای درست کردن این استیک استفاده کنید
تیر ۳, ۱۴۰۲
آموزش استیک فیله مینیون

استیک فیله مینیون

فیله مینیون یکی از استیک‌های معروف دنیا است که جزو نرم‌ترین استیک‌ها است و باید به‌صورت وعده‌های کوچک با وزن پایین پخته و سرو شود.
تیر ۳, ۱۴۰۲
آموزش مقدمات و تجهیزات استیک

آموزش مقدماتی استیک‌ها

برای پخت استیک احتیاج به بعضی وسایل و ابزار و تجهیزات داریم که بدون بعضی از آن‌ها استیک حرفه‌ای یا حداقل قابل قبول نخواهد بود.. سعی کردم در این ویدیو تجهیزاتی را معرفی کنم که تهیه آن‌ها برای همه راحت و در دسترس باشد.
اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۲
آموزش قلیه میگو

آموزش قلیه میگو

قلیه‌میگو‌ و قلیه‌ماهی هردو به همین روش پخته می‌شوند و برای قلیه‌ماهی می‌توانید از انواع ماهی‌های جنوب هرکدام که خودتان دوست دارید را انتخاب کنید و به‌جای میگو‌ در این غذا استفاده کنید.
اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۲
آموزش پخت ماهی در کاغذ

پخت ماهی در کاغذ

پخت ماهی در کاغذ یکی از تکنیک‌های مهم و کاربردی در آشپزی حرفه‌ای است که مانند پخت در نمک یا تکنیک سووید کردن باعث می‌شود بو و مزه ماهی کاملاً در خود غذا حبس شود و طعم نهایی بیشتر از حالت سرخ‌شده باشد.
به دوره برتری در آشپزی خوش آمدید، آموزش‌ها در این صفحه قرار می‌گیرند.ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟